0531 981 93 02

Sosyal Medyada Biz}

İkinci el Endüstriyel Ekipmanları Alıyoruz !
“Tüm ikinci el yada sıfır durumunda olan endüstriyel ekipmanları, mutfak, restaurant, bar, otel, büfe tarzı işletmenizin komple ekipman ve cihazlarınızı yerinde ve değerinde NAKİT olarak alıyoruz. piyasa değerinden ve istediğiniz adrese gelerek satın alıyoruz. Ankara İkinci el Endüstriyel Ekipmanlar Alanlar Nakit ödeme garantisi ile alım yapıyoruz.” Sahip olduğunuz ikinci el endüstriyel mutfak cihaz ve ekipmanları için hemen ‭ 0531 981 93 02 numaralı telefondan bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Bizi Arayın !

İkinci el Lokanta Malzemeleri Alanlar

İkinci el Lokanta Malzemeleri Alanlar

İkinci el lokanta malzemeleri alım ve satımı, iş hacmi en hızlı büyüyen ikinci el piyasalarından bir tanesidir,Yemek ve lokanta sektörü dünya ve Türkiye’de en hızlı gelişen sektörlerden biri olduğu için ikinci el lokanta malzemelerine olan talep de hızla artmaktadır. Lokanta, kalite ve yüksek maliyetli yatırım gerektiren pahalı bir işletmedir. Buzdolabı ve dondurucuları, fırınları, fritöz ve mikserleri, masa ve sandalye grubu, ızgara ve dolapları ile eksiksiz olması gereken bir altyapısı vardır. Eğer bir otel, lokanta, restoran, büfe, fast food, cafe, yada bir pastane açıyor ve yatırım maliyetini düşürmek istiyorsanız, ikinci el lokanta malzemeleri piyasası size fırsatlar sunabilir.

İkinci el Lokanta Malzemeleri Alan Yerler

Görenler Endüstriyel Mutfak Ekipmanları olarak Ankara”un her yerine ikinci el lokanta malzemeleri satıyor ve Ankara’un her yerinden ikinci el lokanta malzemeleri alıyoruz. Endüstriyel Ekipman seç, Ankara merkezli bir firmadır. İkinci el lokanta malzemeleri, ikinci el restoran malzemeleri, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları, ikinci el mutfak ekipmanları, ikinci el cafe malzemeleri alım ve satım hizmeti vermektedir. Firmamız, ikinci el lokanta malzemeleri sektöründe hızla yükselen ve bugün Ankara lokanta sektöründe tanınan bir kuruluştur. Ankara bütün ilçelerinden Lokanta Malzemelerini Değerinde Nakit Alıyoruz, İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alan Firmamız,Taleplerinize Göre İhtiyaçlarınıza Çözümler Sunmaktadır, İkinci El Mutfak Malzemelerinizi Değerinde ve Yerinde Alıyoruz. Whatsapp Hattımızdan Bize Ürünlerinizi Yollayın Sizlere Anında Fiyat Verelim. İkinci El Restoran,Lokanta,Kafe,Endüstriyel Mutfak Eşyaları Alınır. 2.el lokanta cafe malzemesi alımı satımı, Ankara İkinci el mutfak malzemeleri alımı, İkinci el her türlü lokanta malzemesi cafe malzemesi mutfak ekipmanları alımı satımı, 2.el dükkan malzemeleri alanlar en yüksek fiyattan alıyoruz.

İkinci el Restorant Malzemeleri Alanlar – Alan Yerler

ikinci el restorant malzemeleri akıyoruz satıyoruz. komple kullanılmış ikinci el lokanta malzemeleriniz varsa yada arıyorsanız bizleri arayıp ürünlerinizi bizlere degerinde satabilirsiniz..Endüstriyel Ekipman Seç olarak 2.el lokanta eşyalarını alımı gerçekleştirmekte.Sİzler bizlerden İstanbul içinde eski lokanta malzemelerini satmak için bir telefon kadar yakınız aşdıgımız ürünlerden lokanta endüstriyel mutfak ekipmanları komple veya tek parça alıyor satıyoruz.

18 Haziran 2020
3 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

× WhatsApp Hattı (Çek – Gönder – Fiyat Al)