İkinci El Endüstriyel Ekipman Alanlar

İkinci el endüstriyel mutfak ekipmanları alımı yapmaktayız. Paslanmaz Mutfak, Gıda Hazırlık Ekipmanları, Pişirme Ekipmanları, Soğutma – Saklama, Servis Ekipmanları, Bulaşıkhane Ekipmanları, 2. El Mutfak, Hazırlık Ekipmanları, Gıda Pişirme Ekipmanları, Soğutma Üniteleri, Kafeterya Ekipmanları, Hazırlık Makineleri, Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, 2. El Mutfak Ekipmanları, Mutfak Projelendirme, Fırınlar, Saklama Üniteleri, Çay Kahve Otomatları Hemen Sipariş için 0534 627 60 77 Arayınız.

 

Endustriyel Mutfak Malzemeleri

A2.el lokanta malzemeleri , endustriyel mutfak malzemeleri , soğutma sitemleri, fırınlar , ocaklar gibi bütün marka ve model endustriyel malzemeleriniz yerinden alınır.satış sonrası kurulum desteği verilmektedir.

%100 Güven ve Kalite Farkıyla

2. EL ve Hurda Krom Malzemeler

2. El ve Hurda Krom Malzeme alım satımı konusunda Ankarada size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Krom malzemelerinize fiyat almak için bizi arayın..

%100 Güven ve Kalite Farkıyla

2.El Paslanmaz Çalışma Tezgahları

2. El Endüstriyel Ekipmanlara ihtiyacınız varsa doğr yerdesiniz. Bizi ile aradığınız bir çok ürünü uygun fiyat garantisi ile satın alacaksınız. Satıştaki ürünlerimizin hepsi çalıştırılıp gerekli tüm testleri yapılarak size tam ve eksiksiz olarak sunulmaktadır.

%100 Güven ve Kalite Farkıyla

İkinci El Kasap Pastane Malzemleri

İkinci el malzeme alımını yapan birçok yer bulunuyor. Firmamızda bu yerler arasında yer alıyor. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti ve firmamızın itibarıdır. Bu konuda en iyi hizmeti sağlıyoruz.

%100 Güven ve Kalite Farkıyla

2. Spot Endüstriyel Ekipmanlar

İkinci El Spot Endüstriyel Ekipmanlar alım satımı konusunda uzman firma ikicielcafelokantamalzemeleri ihtiyaçlarınıza en doğru cevaptır.

%100 Güven ve Kalite Farkıyla

2.El Restorant ve Lokanta Malzemeleri

İkinci el lokanta malzemeleri, 2. el sandalye dönerci malzemeleri, spot restorant ekipmanları, lokanta mutfak ekipmanları, 2. el restorant malzemeleriniz alınır satılır.

%100 Güven ve Kalite Farkıyla